دست نوشته

پیش آمده؟

چند وقت پیش یه آقا و خانم جوانی برای عقد قرارداد اومده بودن آتلیه. برام جالب بودن. از همون اول و بدون اینکه حرفی از «مسائل مربوط به جشن و ویژگیهاش» بزنن رفتن سراغ قیمت و چانه زنی. هرچقدر سعی کردم کنترلشون کنم نشد. سرانجام تسلیم شدم و بهشون قیمت دادم و باز هم چونه زدند و سرانجام قرارداد بستیم. ولی قبل از اینکه از آتلیه برن بیرون به تاکید دو تا موضوع مهم را بهشون گفتم:

۱- یادتون باشه قناعت در هزینه کردن تو دو قسمت درمراسم عروسی معمولا بعدها باپشیمانی همراه می شود.یکی آرایشگاه عروس و دیگری آتلیه عکس وفیلم.

۲- شاید بشه در مورد یه چیزایی از موارد مربوط به عروسی و جشن از «تجربیات دیگران» استفاده کرد ولی مقوله ی عکس و فیلم چیزی نیست که بشه با شیوه ی «آزمون و خطا» اونو پیش برد. ( نمیشه فکر کنیم که اگه این بار فیلممون خوب نشد، دفعه ی بعد از آتلیه ی بهتری استفاده میکنیم.) به قول معروف «عروسی یه شب«.

لذا آتلیه رستاک سعی نموده است با تهیه و تنظیم منوهای متنوع با قدرت اجرای بالا مناسب با سلیقه شما قدم کوچکی در رفاه حال شما عزیزان بردارد.پیشنهاد می کنیم از کارهای ما بازدید فرمایید تا از کم وکیف کارها بیشتر مطلع شوید

هنوز دیدگاهی فرستاده نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید